fbpx
Przejdź do treści
Strona główna » WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

Jesteś na ciałopozytywnym blogu plus size.
Bloguję tu od września 2016, a miesięcznie odwiedza mnie ok. 7 tysięcy UU, czyli Syren Lądowych, fantastycznej społeczności, która urosła wokół tego miejsca w internecie.
Około 90% odwiedzających to kobiety poszukujące nowego spojrzenia na noszony rozmiar i wolności od stereotypu grubasa.


Blog

jest zorientowany na samorozwój, lifestyle i modę dla kobiet w rozmiarze 42+. Przełamuję konwenanse, namawiam do aktywności i odkrywania nowych lądów, wychodzenia z domu i realizowania pragnień bez względu na metkę na ubraniu. Rozmawiamy o życiu, relacjach z ludźmi, randkach, ubraniach, kosmetykach i pasjach. Daję przykład, że waga nie musi być uziemiającym okowem. Stosunkowo duża homogeniczność grupy sprawia, że doskonale się rozumiemy. Łączą nas podobne przejścia, doświadczenia i potrzeby. Jedyni ludzie, którzy spotkają się tutaj z brakiem akceptacji to hejterzy.

Social media

Galanta Lala to także media społecznościowe:

Facebook to ~ 18 tys. czytelniczek
Instagram to ~ 13 tys. odbiorczyń

Na księżyc i z powrotem – razem możemy wszystko!

Jeśli masz to coś, co może zainteresować dziewczyny plus size, możemy razem zawojować świat!
Testy produktów, konkursy, wpisy sponsorowane, relacje z wydarzeń, konferencji i wyjazdów oraz wywiady to tylko wierzchołek góry lodowej, bo do swojej dyspozycji masz mój pełen pomysłów mózg i swoje doświadczenie. Chętnie robię rzeczy, których dotąd nie robiłam, w bloga wkładam całe swoje serce.
Jedyne, co nigdy nie pojawi się na tym blogu to środki na odchudzanie.

KONTAKT halo@galantalala.pl